Цена букета
990грн2790грн
Призначення
Для кого?
Вибрати розмір
Основний колір букета

Весільні букети

З давніх-давен весілля вважалося обрядом, повним таємниць і символів. Предки вірили, що під час одруження наречена ставала беззахисною перед нечистою силою, тому їй давали обереги, створені з трав і квітів. У сучасному світі весільні букети, які можна замовити в спеціалізованих магазинах, не тільки доповнюють образ нареченої, але і підкреслюють її статус і зовнішні якості. 

Історія появи букета нареченої

Звичай прикрашати молоду наречену рослинами з’явився давно і існував майже у кожного народу. Так, наприклад, в Стародавній Греції, Римі або північних країнах на шию дівчині надягали вінок з головок цибулі або часнику. Вважалося, що така природна прикраса вбереже наречену від впливу темних сил. Слов’янські весілля не обходилися без оберемків трав і вінків на головах дівчат, а француженки вплітали у волосся плющ або гілки мирта. 

Вперше весільний букет нареченої з’явився на одруженні королеви Вікторії і принца Альберта в 1840 р У високопоставленої нареченої в руках була зв’язка з кропу і нагідок. Перший необхідно було з’їсти перед вночі з молодим чоловіком, а другі підкреслювали невинність Вікторії і уособлювали святість і непорочність. Далі моду на весільний букет в руках нареченої підхопила Марія Текська. Вона пішла під вінець з Георгом V, тримаючи в руках братки, мирт і незабудки.   

Традиція кидати букет нареченої подругам також пішла з давнини. У ті часи люди вірили, що наряд нареченої і аксесуари мають магічну силу, тому кожен запрошений намагався роздобути собі хоча б частину від нього. Щоб не псувати плаття або не втрачати коштовності, замужні жінки стали кидати в натовп незаміжніх дівчат великі квіткові композиції або маленькі букети які під час урочистої церемонії тримали в руках.

Весільний букет із сухоцвітів

Сучасні наречені також тримають в руках букет з квітів. При цьому в останні роки в моду ввійшли композиції з стабілізованих рослин або сухостоїв. Пов’язано це не тільки з практичністю, але і з тим, що такі квіти довго не втрачають свого зовнішнього вигляду і привабливості. 2020 р флористи охрестили роком весільних букетів із сухоцвітів. Найпопулярнішими рослинами для оформлення урочистої композиції для наречених стали:

 • безсмертник;
 • лаванда;
 • ларгус;
 • лукарія;
 • помпасник.

Крім букетів для наречених з цих рослин створюють і бутоньєрки для нареченого. При цьому флористи підбирають композиції з квітів так, щоб природні прикраси наречених гармоніювали і не перебивали один одного.

Весільні букети з стабілізованих квітів

В кінці 2020 р серед наречених з’явилася мода на букети з стабілізованих або, як їх ще називають, «вічних» квітів. Найпопулярнішими рослинам тут стали:

 • гвоздика;
 • калла;
 • півонія;
 • ромашка;
 • троянда.

Також великою популярністю користуються весільні букетний композиції з вічних конвалій. Велика частина букетів сучасних наречених має круглу форму, і відносяться до виду «Бідермейєр». Композиції складають з білих бутонів, додаючи, при бажанні дівчат, яскраві вкраплення бузкових, червоних або рожевих квітів.

Екотренд в букеті: живі або штучні весільні квіти

У XXI ст. в світі популярний екотренд, що дозволяє заміщати штучні декорації натуральними деталями. Щоб букет нареченої довше залишався свіжим і привабливим, дизайнери флористи використовують стабілізовані квіти або сухоцвітиДо переваг таких букетів відносять:

 • стійкість;
 • ціну;
 • непримхливість;
 • доступність;
 • екологічність.

Букет нареченої з вічних рослин протримається в первозданному свіжому вигляді до 3-4 років, при цьому його не потрібно поливати або підрізати. Такі композиції з білих або кольорових бутонів гіпоалергенні і підходять навіть тим людям, у кого є реакція на різкі рослинні запахи. Привертають букети нареченої з стабілізованих квітів своєю ціновою доступністю і різноманітністю варіацій виконання. Вибрати і замовити такий елемент весільного вбрання з доставкою можна на нашому сайті або особисто під флористичної майстерні за адресою м Дніпро, вул. Володимира Вернадського, 35А.

Стабілізовані квіти і сухостій обігнали за популярністю і практичністю букети із пластику. При цьому вічні композиції використовують в якості дублера для урочистого весільного букета, який наречена кидає в натовп незаміжніх подруг.