Цена букета
1650грн1650грн
Призначення
Для кого?
Вибрати розмір
Основний колір букета

Троянди в колбах

Троянда в колбі – подарунок, який не залишить байдужою навіть саму вимогливу дівчину. На створення оригінальної вічної рослини, яка буде радувати власника багато років, надихнула вчених з Франції казка «Красуня і чудовисько», барвисто і яскраво екранізована компанією «Дісней».

Троянда в колбі – історія створення

Троянду в колбі ще називають вічною, безсмертною або сплячою квіткою. Вперше ідея створити нев’янучий бутон прийшла в голову бельгійці Жаннет Ламберт, яка поділилася їй зі своїм чоловіком ученим Полем Ламбертом. Жінка подарувала біологу ідею, яка згодом принесла йому всесвітню славу і мільйонні гонорари.

Подружжя заснували компанію “Vermont”, яка і стала першим дистриб’ютором окремих бутонів і букетів з стабилизированных цветов в усі точки земної кулі. Жаннет визначила, що найбільше для цілорічного вирощування троянд для вчених композицій підходить клімат Еквадору, тому поля компанії розташовані в цій спекотній і вологій країні.

Щоб отримати вічну троянду, яка живе більше 5 років, рослини піддаються декількам етапам відбору і обробки. Квітки проходять:

 • цвітіння;
 • зріз;
 • доставку;
 • обробку спиртовим розчином;
 • заповнення гліцерином;
 • фарбування.

Починають відбір троянд для флористичних композицій в момент їх цвітіння. Фахівці відбирають тільки міцні, здорові і ароматні екземпляри. Щоб квітка потрапила в колбу, вона повинна бути ідеальною і не мати зовнішніх вад. На наступному етапі відповідні рослини акуратно зрізують і упаковують в герметичну тару, щоб не пошкодити природний матеріал. Доставка на завод відбувається швидко, тому що чим довше квітка знаходиться під впливом зовнішніх чинників, тим гірше вона піддасться стабілізації. Після того, як троянди доставили на фабрику, їх кладуть в спиртові ванни, де вони зневоднюються і позбавляються від соків. Під час процедури бутони і зелені частини втрачають свою яскравість і стають крихкими. Щоб оживити бутони без соків, в них закачують спеціальний розчин з вмістом гліцерину. Це дозволяє рослинам знову отримати колишню свіжість, пружність і привабливість.

Для того щоб квітка отримав насичені відтінки, його фарбують. При цьому вибирають як природні тони, так і створюють троянди фіолетових, чорних або райдужних відтінків. На завершальному етапі вічну квітку поміщають на дерев’яну підставку, виконану з кращих порід дерева, і накривають міцною прозорою скляною колбою, спеціально виготовленої в Німеччині. При цьому всередині судини створюється певний клімат, який і підтримує вічну молодість квітки.

Троянда в колбі – квітка любові

Стабілізована троянда в колбі для багатьох дівчат символізує щирі почуття. Отримавши такий подарунок, представниця слабкої статі розуміє, що не байдужа своєму чоловікові. З давніх-давен троянда у багатьох народів вважалася символом любові. При цьому відкритим зізнанням є багряна, натяком на пристрасть – червона, а букет з білих бутонів вказує на чистоту почуттів. Рожеві троянди прийнято дарувати дівчаткам від 10 до 17 років, а пастельних тонів – жінкам за 60. У вічного подарунка є свої переваги. Серед них особливо виділяють:

 • стійкість;
 • гіпоалергенність;
 • екологічність;
 • безпеку;
 • мінімальний догляд.

Троянду в колбі не дарма називають вічною, – вона коштує набагато довше за своїх свіжих родичок. Середня тривалість життя стабілізованого бутона – 3 роки. Квітка під скляною кришкою має гіпоалергенні якості, так як не пахне і не виділяє ефірні масла, які можуть подразнювати слизову особливо чутливих людей. Крім цього бутони троянд на 100% екологічні, так як при їх виробництві не використовують шкідливі хімічні речовини, що забруднюють навколишнє середовище і отруюють повітря в приміщенні.

Рослини в колбі вимагають мінімального догляду. Троянди не потрібно поливати або міняти їм воду раз в кілька днів. Крім цього їх стебла не потрібно підрізати і переживати, що квітка рано і швидко зів’яне.

Догляд за трояндою в колбі

Щоб стабілізована троянда в колбі прослужила свій термін, потрібно створити їй правильні умови. Фахівці рекомендують:

 • розміщувати квітку подалі від прямих сонячних променів;
 • стежити за температурою в приміщенні;
 • підтримувати потрібний рівень вологості;
 • тримати троянду в колбі далеко від обігрівачів та кондиціонерів;
 • протирати пил з прозорою ємності тільки сухою м’якою тканиною;
 • стежити за тим, щоб під колбу не потрапила вода.

Вибираючи місце для троянди в колбі, потрібно пам’ятати, що температура в приміщенні не повинна перевищувати 28 С˚ і не опускатися нижче 5 С˚. При цьому необхідна вологість повітря повинна варіюватися від 40% до 60%. Покупку стабілізованої троянди в колбі потрібно здійснювати тільки у перевірених та професійних флористів, тому що бракована продукція має гарний вигляд не більше 4 місяців, після чого починає псуватися і в’янути. Універсальність вічного подарунка полягає в тому, що його можна дарувати не тільки жінкам, а й чоловікам.