Цена букета
990грн3990грн
Призначення
Для кого?
Вибрати розмір
Основний колір букета

Стабілізовані квіти

Стабілізовані квіти в даний час користуються великою популярністю у флористів і простих любителів природної живої краси. Такі рослини випереджають по затребуваності штучні.

Що таке стабілізовані рослини

Композиції з стабілізованих квітів можна зустріти в різних інтер’єрах. Вони надають затишок великим будинкам і маленьким квартирам. Букеты з безсмертних, сплячих або вічних квітів, як ще називають такі рослини, прикрашають вітрини бутіків і додають яскраві фарби в кафе і ресторанах. Сплячі квіти прийнято дарувати на великі свята або маленькі сімейні зустрічі. Вперше стабілізовані квіти з’явилися в Еквадорі на початку XX ст. і поширилися по всій Земній кулі. Секрет тривалого збереження зелених композицій так само дізналися у Франції і Італії. При цьому в сучасному світі не багато виробників можуть порадувати високою якістю еко продукції.

Стабілізовані рослини отримують декількома способами. В одному випадку їх ще в момент зростання починають поливати рідиною, до складу якої входять речовини, які поступово заміщають природний сік в стеблах, листках і бутонах на синтетичну есенцію, що дозволяє їм протягом 3-4 років зберігати первозданну свіжість. На момент зрізу, квітка вже повністю набуває необхідні якості і готова до продажу. У другому випадку виробництво для декору інтер’єру і створення приємних еко подарунків на свята займає більш тривалий час. Квіти проходять кілька етапів:

 • цвітіння;
 • відбору;
 • дегідратації;
 • напою;
 • фарбування.

Майбутні вічні рослини відбирають під час цвітіння і віддають перевагу красивим, великим, здоровим екземплярам. Після збору їх акуратно доставляють на фабрику, де піддають дегідратації, в процесі якої вони повністю позбавляються внутрішніх соків і кольору. На наступному етапі створення живих бутонів, їх дбайливо переміщують в колби зі спеціальним розчином, де квіти насичуються рідиною на основі гліцерину і заново «оживають». Після того, як рослини набувають свіжий і привабливий вигляд, їх фарбують екологічно чистими фарбами, надаючи незабутній вид. 

Переваги та недоліки стабілізованих квітів

Сучасні процеси стабілізації дозволяють зберегти в первозданному вигляді багато рослин і не тільки квітучих. Так, наприклад, користується популярністю мох, лаванда і півонії. У сплячих квітів є свої переваги, серед яких особливо виділяють:

 • екологічність;
 • гіпоалергенність;
 • мінімальний догляд;
 • тривалий термін зберігання;
 • безпеку;
 • великий вибір кольорів.

Стабілізовані квіти – це на 100% екологічно чистий матеріал. Він не виділяє в навколишнє середовище шкідливі речовини, і не забруднює повітря. Серед переваг таких рослин відзначають також їх гіпоалергенність. Букети з сплячих квітів можна дарувати тим, хто гостро реагує на природні запахи.

Вічні бутони вимагають мінімального догляду. Їх власнику не потрібно переживати про зміну води або підрізування стебел, щоб квіти довше радували око. Стабілізовані еко прикраси мають гарний вигляд до 3-4 років, не втрачаючи своєї привабливості, свіжості і яскравості. Безсмертні квіти безпечні для дітей і тварин. При випадковому попаданні частини рослини до рота, шанс отруїтися їм зведений до 0. Привертає флористів в стабілізованих квітах і те, що вони можуть бути різних, навіть не природних відтінків. Яким буде бутон, фахівці вирішують перед фарбуванням, вибираючи потрібний колор. З недоліків вічних квітів виділяють непереносимість прямого сонячного світла, і вимоги до рівня вологості в приміщенні. Вічні букети не рекомендують поміщати на підвіконнях, куди потрапляють яскраві промені сонця. Крім цього вологість повітря в приміщенні повинна бути не нижче 40%.

Щоб декор з стабілізованих композицій добре виглядав в інтер’єрі, його рекомендують періодично протирати від пилу. Для цього використовують звичайний фен з обдувом в холодному режимі або пушок для змахування ворсинок і мікрочастинок з тендітних пелюстків.