Цена букета
2490грн3290грн
Призначення
Для кого?
Вибрати розмір
Основний колір букета

Квіти в колбі

Квіти в колбі – оригінальний подарунок, як для жінки, так і для чоловіка.
Троянди під склом привертають тим, що довго не втрачають свою форму і зовнішню привабливість, а купити їх можна як в Києві, так і в Дніпрі. 

Квіти в колбі – історія створення

Цікава ідея, як зберегти красу живих квітів під склом, відвідала подружню пару Ламберт в кінці 1970-х рр. минулого століття і надихнув їх мультфільм «Красуня і чудовисько», де в знак любові Альберт дарує Бель таку незвичайну рослину. Визначивши, що довшу за все свіжість і природний вигляд бутона на ніжці зберігає гліцерин, подружжя вивели потрібну формулу стабілізатора для підтримки тривалої молодості квітів. Вони організували компанію “Vermont” в Кенії, клімат якої найкраще підходить для цілорічного вирощування троянд і стали випускати живі квіти під склом, які, при правильному зверненні, зберігають свіжість до 3-4 років.

З чого зроблені квіти в колбі?

Флористичні композиції з свіжих стабілізованих квітів і пелюсток знаходяться під колбою, яка є додатковим захистом від навколишнього середовища і дозволяє їм не втрачати свою зовнішню красу тривалий період. Склад «чарівного еліксиру», який дозволяє ніжним бутонам зберігати «вічну молодість» відомий тільки виробникам оригінального подарунка і декору. Процес підготовки майбутнього прикраси інтер’єру складається з:

 • вирощування;
 • збору;
 • стабілізації;
 • формування композиції.

Як встановили подружжя Лемберт, найкращим місцем для цілорічного вирощування троянд є місцевість в Кенії. Клімат країни підходить для безперервного потоку дозрілих квітів. Збирають розквітлі бутони тільки в сонячні дні, при цьому вибирають екземпляри з непошкодженими хворобами або шкідниками стеблами і головками. Зелені частини, як і пелюстки квітів, повинні бути недоторканими, соковитими і свіжими. Після збору подарунковий матеріал швидко доставляють на фабрику, де настає процес стабілізації. У цей період зрізані квіти поміщають в спеціальний розчин, який зневоднює рослини і знебарвлює квіти. Далі, зрізаний матеріал стабілізують, поміщаючи в рідину з гліцерином. Тут квіти знову знаходять відтінки і ніжність пелюсток і листя. Завдяки секретної технології, «чарівний еліксир» проникає в пори і повністю заповнює кожну клітинку живих квітів. Під час формування композиції, бутони квітів і стебла, при необхідності, підфарбовують, складають з них необхідний варіант і міцно закріплюють на підставці. Останнім етапом є поміщення в колбу, що складається з тонкого і міцного скла.

Переваги квітів в колбі

Нев’янучий подарунок представляє собою живу «сплячу» квітку під склом 28 на 15 см або 33 на 18 см (розмір квітів разом з колбою), придбати який можна на сайті або в майстерні Floretta.

Вічні квіти мають і свій ряд переваг перед іншими живими бутонами. Серед яких виділяють:

 • мінімальний догляд;
 • відсутність поливу;
 • універсальність подарунка;
 • можливість дарувати алергікам;
 • стійкість.

Щоб квіти довше зберегли свою свіжість і красу, відкривати або знімати часто колбу не рекомендується. У момент відкриття кришки туди може потрапити волога. Єдине, що потрібно робити зі скляною колбою, це протирати її поверхню від пилу сухою м’якою тканиною. Ніжні квіти в колбі, не потребують поливу. Їх пори заповнені гліцерином, тому вода їм не потрібна і може їй тільки нашкодити, тому що вимоє стабілізуючу речовину. Вічний бутон в якості подарунка привертає і своєю універсальністю. Його можна дарувати представникам обох статей різного віку. Так, наприклад, рожеві, білі або ніжно фіолетові бутони підійдуть дівчаткам дошкільного віку або випускницям, а насичені червоні, яскраво-червоні або лимонні – жінкам і чоловікам старше. Крім цього, представникам сильної статі можна піднести сині або темно бордові квіти в колбі, що також виглядають оригінально і цікаво. Композиція з квітів в колбі підійде алергікам і тим, хто не переносить аромат, але хотів би мати квіти. Стійкий і красивий подарунок прикрасить будь-який інтер’єр і підніме настрій своєму щасливому володареві.

Як відрізнити підробку?

У сучасному світі флористики існує багато підробок стабілізованих бутонів. Щоб зрозуміти, як виглядає оригінал і купити вічні квіти, потрібно знати, що у нього:

 • колба без бульбашок, вм’ятин і подряпин;
 • бутони симетричні;
 • пелюстки біля підніжжя стебла свіжі, без смуг і плям;
 • поверхня ніжки рівномірно зелена і гладка;
 • квітка здається тільки що зрізаною.

Щоб бутон під склом відчував себе комфортно, вологість в приміщенні не повинна перевищувати 80%, а температура – 35˚С. Краса таких кольорів буде радувати власників протягом довгого часу. Щоб стабілізований бутон простояв як можна довше, його поміщають в місце, куди не потрапляють прямі сонячні промені.