Цена букета
1090грн3690грн
Призначення
Для кого?
Вибрати розмір
Основний колір букета

Квіти в капелюшних коробках

Традиція дарувати квіти прийшла в сучасний світ дуже давно. Спочатку букети первоцвітів або окремі бутони дарували на свята, а пізніше яскраві композиції стали не тільки невід’ємним елементом торжества, але і атрибутом повсякденного життя.

Букет в капелюшній коробці – історія створення

Флористи вважають родоначальником моди на дарування букетів з квітів в капелюшних коробках ірландського драматурга Бернарда Шоу. Відомо, що він закохався в актрису Сару Кемпбел, але дівчина не звертала на нього ніякої уваги. Тоді ж, щоб відкритися коханої і здивувати її, чоловік надіслав їй в подарунок букет квітів, упакований в капелюшну коробку.

Актриса була приємно здивована сюрпризом, крім квітів, вона виявила там ще й записку з визнанням і ініціалами шанувальника. З тих пір драматург регулярно надсилав Сарі бутони в коробках і невеликі любовні послання. Їх роман в листуванні тривав 40 років, на протязі яких всі записки від Шоу Кемпбел зберігала в першій, отриманій з квітами, картонній коробці.

Види коробок для квіткових композицій

Сучасні модні тенденції флористики дозволяють упакувати квіти в бокс будь-якої форми. Найчастіше затребувані капелюшні та коробки у вигляді серця. Форма і колір боксу повинні гармоніювати із загальним відтінком кольорів і підходити до торжества, для якого його замовили.

Сучасні коробки роблять з вологостійких і, одночасно, дихаючих матеріалів. Крім цього всередині боксу можуть перебувати фіксатори для квітів, і інші кріплення. Разом з квітковими композиціями в коробку кладуть вітальні листівки або прикраси.

Плюси букета в коробці

Букети в капелюшних коробках – хороший подарунок. Серед плюсів такого презенту виділяють:

– універсальність;
– практичність;
– доступність;
– довговічність;
– простоту в догляді.

Композиція зі стабілізованих квітів в капелюшній коробці – універсальний подарунок і пов’язано це з тим, що його можна піднести як родичу, так і колезі по роботі або діловому партнерові. Крім цього такі квіткові композиції доречно дарувати як жінкам, так і чоловікам. Важливим плюсом квітів в коробці є їх цінова доступність. Підібрати відповідну композицію можна на будь-який смак і гаманець.

За квітами в боксі не потрібно ретельно доглядати. При цьому відразу ж відпадає питання про те, в яку вазу їх поставити або як підрізати та я часто змінбвати воду. Стабілізовані квіти в коробці протягом 3-х років зберігають свою свіжість і привабливість.

Догляд за квітами в коробці

Щоб композиція з квітів в картонній коробці простояла як можна довше, за нею потрібно правильно доглядати. Композиція з квітів буде стояти довше, якщо поставити її в прохолодне місце, куди не попадають прямі сонячні промені. Для більшого збереження живого презенту фахівці не рекомендують міняти в композиції бутони місцями.