Цена букета
4990грн5900грн
Призначення
Для кого?
Вибрати розмір
Основний колір букета

Великі букети

Великі букети квітів

Великий букет квітів призначений для того, щоб на все життя залишити слід у пам’яті людини. Той випадок, коли мета – вразити, здивувати чи завоювати.

Величезний букет квітів сьогодні – це модна тенденція, що виглядає оригінально. Такі великі букети дозволяють застосовувати найнезвичайніші техніки складання флористичних композицій.

VIP – букети викликають справжні емоції та дають жіночій половині відчути себе королевою. Неперевершена Коко Шанель казала: “Чоловік, здатний на вчинки, приречений бути коханим”!

Вишукані величезні букети виготовляються з квітів, які доставлені з різних країн. Тому вони однозначно оригінальні та незвичайні. Такі букети — чудова альтернатива букетам із живих квітів. Величезний букет квітів порадує своєю розкішшю, витонченістю та шляхетністю.

Величезна колекція великих букетів регулярно оновлюється. Великий букет квітів купити у нас можна на будь-який смак: від ніжних, повітряних,  польових букетів до найяскравіших та найсоковитіших поєднань у капелюшних коробочках.

Привітати З Днем Народження, 8 Березня або День Валентина великим букетом FLORETTA – це викликати масу емоцій та позитивних вражень. Купити великий букет квітів ви можете як на нашому сайті, так і в наших квіткових майстернях у місті Дніпро та Київ.

VIP букети на замовлення

Флористи нашої майстерні, це творчі, досвідчені та креативні люди. Вони створять ваш великий букет із сухоцвітів та живих стабілізованих квітів враховуючи модні тенденції та ваші особисті побажання. Індивідуальний підхід до кожного замовлення допомагають зробити віп букети найкрасивішими.

VIP букети здатні з першої миті підняти настрій, закохати в себе та наповнити будинок затишком. Такий подарунок гідно оцінить як улюблена жінка, так і партнери по бізнесу. Наш великий букет квітів може стати прикрасою будь-якого свята.

Ми забезпечуємо доставку віп букета до будь-якої точки міста нашої країни. Ми розуміємо ваші бажання робити сюрпризи своїм коханим і намагаємось допомогти у їх реалізації. Ми допоможемо подарувати радість вашим близьким!

Плюси букета у коробці

Великі букети у коробках – оригінальний подарунок. Серед плюсів такого презенту виділяють:

– купити заздалегідь;
– практичність;
– доступність;
– довговічність;
– простоту у догляді.

За квітами FLORETTA не потрібно ретельно доглядати. При цьому відразу ж відпадає питання про те, в яку вазу їх поставити або як підрізати та міняти воду. Живі стабілізовані квіти в коробці на 3 роки зберігають свою свіжість і привабливість.